Získejte důležité informace z trhu agrokomodit a zvyšte své zisky

terminovane-obchody

Termínované obchody – Služba 1

V této záložce poskytujeme informace o cenách kotovaných obchodů na jednotlivé agrokomodity, a to zejména (pšenice potravina, pšenice krmná, ječmen krmný, ječmen sladovnický, řepka, kukuřice krmná, soja), které jsou neustále aktualizovány. Dokážete tak mít přehled, na jiné termíny než je aktuální cena měsíce uvedená v malé tabulce na úvodní stránce.

repka

Agrokomoditní zprávy – Služba 2

V záložce agrokomoditní info, nabízíme informace z celého světa agrokomodit, sledujeme světové zásoby, porovnáváme s následnou výrobou a také informace ze zemí pěstující jednotlivé agrokomodity v jakém stavu je nový osev těchto plodin, jak se vyvíjí s ohledem na vývoj počasí jejich stav. V těchto informacích také najdete zprávy o prodejích významných obchodníků. Samozřejmě jsou zde uvedeny informace amerického ministerstva zemědělství a francouzského ministerstva zemědělství a dalších států významných pro dannou agrokomoditu.

Placené členství

Zvolte si období a sledujte důležité informace ze světa agrokomodit a informace o cenách z MATIF i CBoT

Ceny platné od 1.8.2017 – Nejsme plátci DPH

Archivace dokumentů

repka

Také nabízíme archivaci dokumentů v naší spisovně, veškerý servis ohledně archivace, skartace a vyhledávaní spisů. Včetně poradenství v této oblasti. Veškerá agenda spisovny je zpracovávána v novém programu SPISOVNA, který dokáže do detailu rozepsat jednotlivé roční náklady na skladování, skartační seznamy, nabídky na uložení a další. V blízké budoucnosti připravujeme i možnost poskytování tohoto programu našim smluvním partnerům.